Hlavní navigace

Slovak Sport.TV získala práva pro nPower Football League Championship a League Cup

2. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nový slovenský sportovní kanál obohatí svůj program také o dvě atraktivní anglické soutěže. Jde vůbec o první přenosy, které budou pořizovány mimo území České republiky a Slovenska.

Přesto, že tematický kanál Slovak Sport.TV se doposud profiloval jako stanice se zaměřením na tamní sport, jeho poslední akvizice udělá rozhodně divákům radost a přiláká i další potencionální zájemce. Televize SlovakSport.TV Vám jako jediná na Slovensku přinese zápasy anglické Football League – nPower Championship a League Cup. Přineseme Vám více než 120 zápasů, desítky hodin dokumentů a mnoho jiných zajímavých reportáží, uvedla stanice na své facebookové stránce.

KL23 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Slovak Sport.TV už je na internetu placený. Na satelitu zůstává stále zdarma

nPower Football League Championship je druhou nejvyšší anglickou fotbalovou soutěží. Podle encyklopedie Wikipedia se hraje od roku 2004. Mezi nejznámějšími týmy, které se v ní objevily, jsou například Sunderland AFC, Birmingham City FC a West Bromwich Albion FC. Anglický ligový pohár označovaný také jako Football League Cup má v nabídce několik atraktivních tamních klubů, z nichž českého a slovenského diváka zaujme nejvíce pravděpodobně Chelsea FC.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).