Hlavní navigace

Slovenská Digi TV přidává další kanál: Viasat Epic Drama HD. Jeho konkrétní obsah je však stále nejasný

31. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digi Slovakia také láká diváky například na listopadové víkendové HBO zdarma, přičemž má jít o stanice HBO HD, HBO2 a HBO3.

Jak jsme se již zmiňovali, „nového kanálu Epic Drama se od 14. prosince dočkají diváci v Bulharsku, Chorvatsku, Srbsku, Polsku, Řecku, Rumunsku, Maďarsku, České a Slovenské republice, Turecku a na Ukrajině“.

Termín jeho spuštění nyní oficiálně oznámila společnost Digi Slovakia. Bude určen těm, kteří využívají balíček Maxi, a diváci se dočkají na „nový rok“. Pregnantněji termín oznámen nebyl a oznámeny také nebyly technické parametry pro příjem.

NAPSALI JSME: Televizní skupina Viasat World spustí v polovině prosince na evropském území nový kanál Epic Drama

Viasat spustí OTT verzi ruského filmového kanálu TV1000 Russian Kino

Předvolba Skylink Ochutnávka nabízí v říjnu Viasat Nature

BRAND23 Workshop

Viasat Epic Drama HD láká diváky na „nejslavnější současné hrané seriály z celého světa“ a jeho program by měl být, podle dříve zaslané tiskové zprávy, tvořen „více než šesti sty hodinami velkorozpočtových pořadů řady dramatických žánrů a v HD kvalitě“.

Konkrétní pořady ale provozovatel ani po skoro třech týdnech od zaslání úvodní zprávy neprozradil a na svém kanálu YouTube nezveřejnil ani úvodní promo. Tituly programových pilířů nové stanice tak dále zjišťujeme.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).