Hlavní navigace

Slovenská hudební televize musiq1 zbarvila své logo do bílé barvy

14. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

14. 4. 2010

Ke stanicím, které se pustily v dubnu k úpravě své grafiky, se přidal slovenský hudební kanál musiq1. Stanice se vrátila k verzi loga, kterou používala úplně poprvé, tedy k jeho bílé variantě. Doposud byl identifikátor kanálu tmavý a při temných scénách se v obraze úplně ztrácel. Během ranního bloku videoklipů jsou ještě vedle loga umístěné hodiny. Ty zde však byly již dříve.

cif-tip-téma-foto

České republice je možné program naladit dvěma způsoby, buďto individuálně, tedy prostřednictvím satelitu, nebo jako zákazník kabelové či IPTV sítě. Díky družici je možné sledovat signál musiq1 nekódovaně na satelitu Thor 5 na pozici 1 st. západně. V tuzemsku je zařazen kanál do nabídky operátorů UPC, RIO Media, RETE internet; Moravianet, Self Servis; MAXPROGRES, Elsat, Planet A a některých dalších. Přesto, že je program dostupný také u řady společnosti v České republice, co se dění týká, orientuje se především na Slovensko.


Nová podoba loga kanálu musiq1. Kliknutím na obrázek ho zvětšíte. (Foto: autor)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.