Hlavní navigace

Slovenská Markíza má nový web

11. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

11. 3. 2008

Slovenská komerční televize Markíza, která patří stejně jako česká Nova do portfolia mediálního domu CME, spustila v pondělí nový web. Včera o tom informoval server Mediálne.sk. Zajímavé je, že slovenská jednička se na své hlavní stránce nezaměřuje na program, ale působí spíše jako lifestilový server. Na webu budou pravděpodobně probíhat ještě úpravy, protože webová adresa je označená jako beta verze a televize o něm zatím oficiálně neinformovala.

Ve struktuře Markíza.sk se nachází množství podstránek se samostatnou hlavičkou, Televize je pouze jednou z nich. Nový web silně promuje především právě sekce Showbiz a Lifestyle. Zároveň došlo ke zrušení téměř rok zavedené značky TNky.sk (web Televizních novin). Místo něj spustila televize novou zpravodajskou sekci Správy. Spolu s adresou beta.markiza.sk je v provozu stále ještě starý web na adrese http://www1.mar­kiza.sk/.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.