Hlavní navigace

Slovenská televize Živa má výpadek

2. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 2. 2010

AKTUALIZOVÁNO Slovenská televize Živa, která se orientuje na zdravý životní styl, ale také různé interaktivní soutěže a věštění, má ve všech svých distribučních trasách výpadek. Ten se projevuje různě. V satelitní platformě Skylink, kde je program šířen v rámci balíčku MULTI, je černá obrazovka a místo zvuku slyší divák pouze šum. Na družici Thor (pozice 0,8 st. západně) je situace stejná avšak bez zvuku.

Podobně jsou na tom také internetové stránky televize Živa s adresou www.tvziva.sk. Důvod výpadku není znám, stanice ho na svém webu neuvedla. Telefonní linky bohužel nikdo nezvedá, ozývá se pouze záznamník televize Nautik, předchůdce Živy a Televíza. Podle informace z diskusních fór trvá výpadek minimálně od půl šesté večer.

AKTUALIZOVÁNO 18:45 – Vysílání TV Živa bylo opět obnoveno po půl sedmé, avšak na internetu je její stream stále nedostupný, stejně jako na pozici 0,8 st. západně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).