Hlavní navigace

Slovenská Trojka navyšuje počet vysílacích hodin

2. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

2. 1. 2009

Slovenský sportovní kanál Trojka, který mohou sledovat někteří diváci v Česku prostřednictvím satelitní platformy Skylink, navýšil od 1. ledna 2009 počet vysílacích hodin. Zatímco loni ho bylo možné sledovat pouze od 17 do 24 hodin, letos nabídne v případě nutnosti všechny důležité sportovní události. V roce 2008 musel odvysílat 1375 hodin programu, letos to už bude více než dvojnásobek, 2785 hodin. Je však důležité podotknout, že kanál vysílá teprve od 8. srpna 2008.

Lupa tip MF temata2

ČTĚTE TAKÉ: Na návštěvě u… Trojky, sportovního kanálu Slovenské televize

V roce příštím už má počet hodin činit 3635. Vysílání se letos rozšíří zejména o víkendech, kdy bude program startovat většinou už od dvanácté polední, v případě některých přenosů i dříve. Diváci se v prvních dnech nového roku mohou těšit zejména na přímé přenosy z MS hokejistů do dvaceti let v Kanadě, na zápas slovenských tenistů na Hopmanově poháru, zápasy anglické fotbalové Premiere League či přenosy ze Světového pohárů biatlonistů v Oberhofu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.