Hlavní navigace

Slovenská Trojka navyšuje počet vysílacích hodin

2. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

2. 1. 2009

Slovenský sportovní kanál Trojka, který mohou sledovat někteří diváci v Česku prostřednictvím satelitní platformy Skylink, navýšil od 1. ledna 2009 počet vysílacích hodin. Zatímco loni ho bylo možné sledovat pouze od 17 do 24 hodin, letos nabídne v případě nutnosti všechny důležité sportovní události. V roce 2008 musel odvysílat 1375 hodin programu, letos to už bude více než dvojnásobek, 2785 hodin. Je však důležité podotknout, že kanál vysílá teprve od 8. srpna 2008.

cif-tip-téma-foto

ČTĚTE TAKÉ: Na návštěvě u… Trojky, sportovního kanálu Slovenské televize

V roce příštím už má počet hodin činit 3635. Vysílání se letos rozšíří zejména o víkendech, kdy bude program startovat většinou už od dvanácté polední, v případě některých přenosů i dříve. Diváci se v prvních dnech nového roku mohou těšit zejména na přímé přenosy z MS hokejistů do dvaceti let v Kanadě, na zápas slovenských tenistů na Hopmanově poháru, zápasy anglické fotbalové Premiere League či přenosy ze Světového pohárů biatlonistů v Oberhofu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.