Hlavní navigace

Slovenský Zoznam.sk spustil videoportál Free.sk

Jiří Macich ml.

Slovenský portál Zoznam.sk, který se nedávno rozešel s ICQ, uvádí službu pro sdílení a vystavování videa na Internetu. Jmenuje se Free.sk, zatím se nachází ve stádiu veřejné betaverze a s portálem Zoznam.sk na ní spolupracuje I-Commerce s.r.o.. Free.sk se však nezaměřuje výlučně na video. Jedná se o komunitní server širšího záběru. K dispozici jsou uživatelská fotoalba a hudební videoklipy, chat a diskuzní skupiny, uživatelské profily a sekce pro dospělé s erotickými fotkami a videem zdarma.…

Doba čtení: 1 minuta

Slovenský portál Zoznam.sk, který se nedávno rozešel s ICQ, uvádí službu pro sdílení a vystavování videa na Internetu. Jmenuje se Free.sk, zatím se nachází ve stádiu veřejné betaverze a s portálem Zoznam.sk na ní spolupracuje I-Commerce s.r.o..

Free.sk se však nezaměřuje výlučně na video. Jedná se o komunitní server širšího záběru. K dispozici jsou uživatelská fotoalba a hudební videoklipy, chat a diskuzní skupiny, uživatelské profily a sekce pro dospělé s erotickými fotkami a videem zdarma. Obsah do všech sekcí mohou pochopitelně po registraci přidávat uživatelé. Je to možné i z mobilního telefonu např. prostřednictvím J2ME klienta. (Živé.sk)

Našli jste v článku chybu?