Hlavní navigace

Slunečnice.cz: v prosinci se nejvíce stahoval BitComet

Jiří Macich ml.

Absolutně nejčastěji stahovaným programem z databáze serveru Slunečnice.cz se v prosinci 2006 stal P2P klient BitComet. Listopadovou jedničku mezi nejstahovanějšími programy zahraničního původu DAEMON Tools tak odsunul na druhé místo. Třetí skončil DVD Shrink pro kopírování filmů na DVD. Skokanem měsíce mezi nejstahovanějšími českými programy se stal nástroj na výrobu obalů na hudební a datová CD Obaly na CD, který se umístil v aktuálních statistikách na třináctém místě, zatímco v listopadu…

Doba čtení: 1 minuta

Absolutně nejčastěji stahovaným programem z databáze serveru Slunečnice.cz se v prosinci 2006 stal P2P klient BitComet. Listopadovou jedničku mezi nejstahovanějšími programy zahraničního původu DAEMON Tools tak odsunul na druhé místo. Třetí skončil DVD Shrink pro kopírování filmů na DVD.

Skokanem měsíce mezi nejstahovanějšími českými programy se stal nástroj na výrobu obalů na hudební a datová CD Obaly na CD, který se umístil v aktuálních statistikách na třináctém místě, zatímco v listopadu nedosáhl ani první třicítky.

První pozice u českých programů zůstala oproti předchozímu měsíci beze změny. Obsadil ji balíček kodeků Codec Pack All in 1.

Do první desítky českých programů se díky posunu z listopadové jedenácté příčky na prosincovou osmou pozici dostal nově pouze přehrávač multimédií MV2 Player. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?