Hlavní navigace

Služba HBO GO v dohledné době expanduje k UPC, O2TV a Slovak Telekomu

Lukáš Polák

Zástupci HBO Europe serveru DigiZone.cz taktéž potvrdili, že do distribuce pustili HD verze všech svých stanic. Jejich zařazení do nabídek operátorů se bude odvíjet od jednání a podpisů smluv.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V horizontu přibližně dvou měsíců by měla být dostupná služba HBO GO také u dalších velkých operátorů v České republice a na Slovensku. Podle zástupců společnosti HBO Europe je v plánu ji v průběhu května nebo června zařadit do portfolia produktů kabelového operátora UPC Česká republikaTelefónica Czech Republic (IPTV služba O2TV). Do konce června by se pak měla služba objevit také u společnosti Slovak Telekom, která provozuje IPTV Magio TV a satelitní produkt MagioSat. V současné době nabízí služba více než 1500 hodin video obsahu, a to jak filmů a seriálů, tak i dokumentů a koncertů.

root linux t

NEPŘEHLÉDNĚTE: První z operátorů potvrdil zařazení kanálů HBO a Cinemax v HD rozlišení do své nabídky

Jak už čtenáři serveru DigiZone.cz vědí, HBO v průběhu minulého týdne konečně pustilo oficiálně do distribuce HD verze nejen těchto stejnojmenných kanálů, ale také programy Cinemax. Zařazení těchto stanic do nabídek operátorů bude pochopitelně souviset na tom, jak bude docházet k podpisu smluv mezi česko-slovenskou společností HBO Europe a jednotlivými operátory. Jednou z prvních firem, která avizovala zařazení stanic v HD verzi, byla firma Grape SC působící na rozhraní středních a severních Čech. Ve vysokém rozlišení jsou dostupné kanály HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax a Cinemax 2.