Hlavní navigace

Roman Šmucler si registroval ochrannou známku Medic TV

19. 6. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
19. 6. 2007

Vlastní televizní stanici zaměřenou na estetickou medicínu zřejmě připravuje někdejší moderátor televize Nova Roman Šmucler. Manžel bývalé programové ředitelky Novy Libuše Šmuclerové, která od letošního března působí jako generální ředitelka ve vydavatelství Ringier ČR (vydává např. deník Blesk a časopisy Reflex či ABC), si nechal minulý týden zaregistrovat ochrannou známku o logo stanice Medic TV.

KL24

Šmuclerova firma Asklepion Trade si zároveň registrovala internetové domény www.medictv.cz a www.medic-tv.cz, na kterých ale zatím není žádný obsah. Roman Šmucler je také stoprocentním vlastníkem společností Asklepion Enterprises a Asklepion – Laserové centrum Praha, které dohromady tvoří Kliniku a institut estetické medicíny v pražské Londýnské ulici. Tu po odchodu z Novy krátce řídila Libuše Šmuclerová.

Vlastní televizi věnovanou problematice medicíny a živého zdravotního stylu připravuje také bývalý ministr práce a sociálních věcí za ODS Jindřich Vodička. Jeho projekt TV Apatyka již získal od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) licenci pro satelitní vysílání. Více v rozhovoru DigiZone.cz s Jindřichem Vodičkou.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).