Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Kokain, Miloš Zeman - nekrolog politika a FA Cup

9. 3. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 18:30 – Manchester City – Barnsley - Přímý přenos 2. čtvrtfinále FA Cupu – nejstarší klubové soutěže
  • ČT 2, 20:00 – Miloš Zeman – nekrolog politika a oslava Vysočiny - Osobitý a netradiční portrét Miloše Zemana, který se stal historicky prvním prezidentem ČR zvoleným v přímé volbě
  • TV Nova, 20:20 - akční komedie Zatím spolu, zatím živi – June Havensová (Cameron Diazová) se právě chystá nastoupit do letadla, které ji odveze domů na sestřinu svatbu, když doslova vrazí do Roye Millera (Tom Cruise). O několik minut později si oba povídají v letadle a po chvíli si June odskočí na toaletu. V ten moment se na palubě rozpoutá hotové peklo. June po návratu zjišťuje, že Roy zabil všechny, kdo byli na palubě včetně pilotů. Americká akční komedie (2010)
  • TV Barrandov, 21:55 – komedie Nejlepší ženská mého života – Poslední film režiséra Martina Friče se odehrává na maloměstské poště. Bezvýznamný pražský úředník (Jiří Sovák) vymyslí jednoduchou fintu, jak přijít k penězům. Vypraví se do malého města a na zdejší poště se vydává za experta, který má prověřovat údajné padělky bankovek. V místě, které si pro krádež vytipoval, však narazí na sympatickou poštmistrovou (Milena Dvorská). Půvabná a schopná žena trpí různými komplexy a má konfliktní vztahy s manželem (Zdeněk Řehoř). Právě ona však svou laskavostí přispěje k tomu, že se v cynickém podvodníkovi probudí svědomí. Československá komedie (1968)
  • Nova Cinema, 23:35 – životopisné krimi drama Kokain - V 70. letech zaznamenal mezinárodní obchod s drogami rychlý vzestup a v jeho středu se ocitl zcela nenápadný a ve všem průměrný Američan. George Jung, hvězda školního fotbalového mužstva z malého města, se během několika let stal hlavním dovozcem kokainu z kolumbijského Medellínu. Film Blow je jeden z pravdivých příběhů čerpajících ze skutečnosti. Sleduje cestu George Junga od 60. let přes jeho první styky se světem drog na plážích v Kalifornii. Kšeftování s marihuanou bylo pro něj tehdy jen prostředkem k realizaci vlastního amerického snu. Americké životopisné drama (2001)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.