Hlavní navigace

Sobotní TV tipy: Zlatá hokejka, fotbal Itálie – Brazílie a válečné drama Valkýra

22. 6. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dokument Jaromír Jágr: Stále na vrcholu - Dokumentární film o přelomovém období v životě hokejisty, který dosáhl v ledním hokeji všech myslitelných met a právem patří mezi nejlepší hokejové hráče všech dob. Na začátku kariéry si Jaromír Jágr předsevzal, že bude nejlepším hokejistou na světě. V roce 2005 se stal členem prestižního Triple Gold Clubu, sdružujícího hráče, kteří vyhráli všechny tři hlavní hokejové soutěže – Stanley Cup, olympijské hry a mistrovství světa. Český dokument (2011).
  • Nova Cinema, 20:00 – pohádka Šíleně smutná princezna – Král Jindřich jede se synem na státní návštěvu k sousednímu králi Dobromyslu Veselému. Má to být návštěva zásnubní, protože se před lety dohodli, že až Jindřichův syn vyroste, vezme si za ženu Dobromyslovu dceru. Princi se však do ženění, navíc s princeznou, kterou nikdy neviděl, příliš nechce, a tak není divu, že uteče dřív, než kočár dorazí do zámku krále Dobromysla. Při útěku se seznámí s pohlednou dívkou a vyptává se jí na princeznu. Spadne však do vody a skončí v královském vězení. Brzy také zjistí, že dívka je ve skutečnosti princezna. Česká pohádka (1968).
  • ČT Sport, 20:50 – fotbalové utkání Itálie – Brazílie – Přímý přenos utkání Poháru FIFA 2013 z Brazílie
  • ČT 1, 21:15 – předávání cen Zlatá hokejka – Přímý přenos z předávání hokejových cen. Iva Kubelková a Richard Nedvěd uvádějí přímý přenos slavnostního vyhlášení vítězů 45. ročníku prestižní ankety z Grandhotelu Pupp. Slavní čeští hokejisté opět po roce v Karlových Varech.
  • Nova, 22:20 – válečné drama Valkýra - Plukovník Claus von Stauffenberg je loajální voják, ale i člověk, který se řídí vlastním rozumem. Jasně vidí, že Hitler přivádí Německo do záhuby a pokud nezemře, čeká Říši katastrofa. Proto je ochoten riskovat život a k převzetí moci využít plán vytvořený samotnými nacisty. Film podle skutečných událostí. Americko-německé válečné drama (2008).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).