Hlavní navigace

Sony uklidňuje majitele počítačů Vaio, servis bude dostupný i nadále

Jiří Macich ml.

Sony sice již nebude vyrábět počítače Vaio, ale ujišťuje české zákazníky, že i po jejich zmizení z trhu budou servisní služby a náhradní díly nadále k dispozici.

Japonský konglomerát Sony ujišťuje české zákazníky, že záruční i pozáruční servis počítačů Vaio bude nadále k dispozici. České zastoupení firmy tak reaguje na zprávu o odprodeji počítačové divize Sony, po kterém se značkové počítače Vaio mají stáhnout ze světových trhů prozatím pouze na domácí japonský trh.

Společnost Sony bude i nadále poskytovat kvalitní služby a zákaznickou podporu pro značku Vaio. To platí pro zákonem stanovenou dvouletou záruku, jakož i pro prodlouženou záruku. Nezměněn zůstává také servis a dodávka náhradních dílů i po uplynutí záruční doby. V případě potřeby je dále k dispozici i call centrum pro zákaznickou podporu.

Značka Vaio se poprvé objevila v roce 1996. Nyní ji Sony spolu s celou svou počítačovou divizí prodává za nezveřejněných podmínek tokijskému investičnímu fondu Japan Industrial Partners (JIP). Sony tak sice opouští počítačový trh, ale o to více se chce angažovat na blízkém a růstovém trhu chytrých mobilů a tabletů.

Našli jste v článku chybu?
6. 3. 2014 21:33
pilot (neregistrovaný)

Tak paráda! Dnes přišel z opravy! Začal jsem instalovat, abych zjistil, že: - nefunguje jeden USB port - stále bliká automatické řízení jasu obrazovky

Mám pocit, že tato značka jde fakt do kopru

4. 3. 2014 23:37
Thona (neregistrovaný)

Jojo. Podle vyjádření servisu Tele&Plán je problém dovézt za měsíc MB z Belgie. Už ho tam mám 5 týdnů, Sony slibuje, Tele nezvedá telefony, prachy v (_._) ... SONY NEBRAT!