Hlavní navigace

Sdružení na obranu spotřebitelů kritizuje zákaznickou linku UPC

6. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 2. 2008

Zákaznická linka kabelové a satelitní společnosti UPC je dlouhodobě přetížená a zákazníci se na ní často vůbec nedovolají. Nespokojených klientů UPC se dnes veřejně zastalo Sdružení na obranu spotřebitelů (SOS). Jeho místopředseda Tomáš Liškutín agentuře ČTK řekl, že se na SOS obrací stále více zákazníků UPC a stěžují si na chování společnosti.

V případech, kdy se jim podařilo dovolat, bylo čekání zákazníka tak dlouhé, že raději po uplynutí určitého času v řádu desítek minut hovor ukončil, protože volání na klientské centrum UPC je zpoplatněno, řekl Liškutín agentuře ČTK. Mluvčí UPC František Malina potíže s přetíženým klientským centrem přiznal. Firma se podle něj potýká s větším zájem zákazníků poté, co se loni sloučila se společností Karneval.

BRAND23 Workshop

UPC podle Maliny už loni na podzim instalovala do zákaznického centra novou vysokokapacitní ústřednu a nyní posiluje centrum o nové operátory. Koncem února chce firma otevřít další klientské centrum na severu Čech s několika desítkami pracovníků. Věříme, že se nám na přelomu února a března podaří situaci definitivně vyřešit, řekl Malina.

SOS ve svém prohlášení upozornila nespokojené zákazníky UPC, že v případě opožděného nebo nesprávného řešení jejich problému mohou po operátorovi požadovat slevu. Tento požadavek je potřeba uplatnit ve lhůtě dvou měsíců, nejlépe však současně s reklamovanou vadou, uvedl Tomáš Liškutín.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).