Hlavní navigace

Soutěž Česko Slovensko má talent získala moderátory, Prachaře a Rausche

27. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

27. 6. 2010

FOTO UVNITŘ Televizím Prima a JOJ se podařilo najít moderátory pro svou podzimní talentovou show Česko Slovensko má talent. Budou jimi syn Dany Batulkové Jakub Prachař, herec a hudebník ze skupiny Nightwork, a Martin Rausch, kterého mohou znát diváci jako tvář Slovensko hľadá Superstar, kde se objevil po boku Adély Banášové. Ta bude od podzimu vystupovat v konkurenční Talentmánii jako jeden z porotců.

ČTĚTE TAKÉ: Nova s Markízou hledají moderátorku do Talentmanie ve veřejném castingu

Lupa tip MF temata2

Obě televize již představily moderátory na komunitním portálu Facebook, jejich obsazení potvrdila také tisková mluvčí Primy Jana Kocová. Prachař i Rausch se objevily na dnešním pražském castingu v Hotelu Corinthia, který byl zároveň vůbec posledním. Formát Česko Slovensko má talent by se na obrazovce Primy a JOJ měl objevit od září. Ve stejnou dobu nasadí svou talentovou show také konkurenční televize Nova a Markíza. Talentmanii bude moderovat Leoš Mareš, partnerku k němu nyní hledají stanice formou veřejného castingu.

Talentovou show Česko Slovensko má talent budou moderovat Martin „Pyco“ Rausch a Jakub Prachař. (Foto: Prima TV, Facebook)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.