Hlavní navigace

Startupy i jednotlivci se mohou do neděle hlásit na červnové berlínské hy!

9. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na startupy čeká v soutěži €30 000 a výlet do Silicon Valley. O pozvánku k účasti na následném setkání se můžete ucházet i jako jednotlivec.

Startupy mají do neděle 12. května možnost přihlásit se na soutěžní přehlídku, která se uskuteční v Berlíně 2. června v rámci setkání hy! Ve hře je €30 000 v hotovosti od hub:raum (inkubátoru provozovaného společností Deutsche Telecom), které však vítěze k ničemu nezaváží, a dále návštěva Silicon Valley a další ceny dosud neuvedené.

Osobně předvést svůj projekt přijedou do Berlína finalisté vybraní z přihlášených. Soutěž je otevřena startupům z celé Evropy. Porota bude hodnotit převratnost řešení, uskutečnitelnost obchodního modelu, míru odlišnosti od konkurence a přitažlivost cílového trhu.

Pro všechny finalisty bude soutěž příležitostí upozornit na sebe, a to jak média, tak mezinárodní podnikatelskou a investorskou „scénu“. Budou se totiž také moci zúčastnit návazného programu konaného třetího a čtvrtého června — neformálního setkání jak mezi sebou, tak s berlínskou „scénou“ a s dalšími významnými účastníky.

Content First 2022_tip temata

Setkání 3. a 4. června je jen pro finalisty a pro pozvané. O pozvánku se však také můžete ucházet — jste‑li tvůrce, podnikatel nebo investor z oboru technologií a médií. Pozváno má být 150 lidí.

Hy! pořádá společnost Hyvent GmbH, do které vložil peníze Axel Springer.