Hlavní navigace

Soutěž o vaši oblíbenou elektronickou knihu

11. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kniha Autor: 21971
Při příležitosti konference Marketing Monday – Březen: měsíc e-knihy, která se koná 21. března, vás server Lupa.cz a knihkupectví Kanzelsberger zvou k účasti na anketě O nejoblíbenější e-knihu mezi českými čtenáři.

Aktualizace: soutěž byla ukončena a vyhlášena zde

Hlasujte v naší anketě a získejte poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v knihkupectví sítě Kanzelsberger.

Současná doba je plná moderních technologických vymožeností. Dotkla se i papírových knih, jejichž historie začíná v patnáctém století vynálezem knihtisku. Na trhu se objevila řada přístrojů na čtení knih převedených do elektronické podoby.

Napište nám, která elektronická kniha je vaše nejoblíbenější, kolik elektronických knih máte a kolik jste jich četli.

Vaše příspěvky posílejte na adresu redakce@lupa.cz. Soutěž probíhá do půlnoci 21. března. Výherce vyhlásíme na serveru Lupa.cz ve čtvrtek 24. 3. 2011.

Své názory na svět papírových a elektronických knih můžete diskutovat také osobně přímo na konferenci Březen: měsíc e-knihy, kde vystoupí mj. majitel knihkupectví Kanzelsberger – Jan Kanzelsberger ml.

Podmínky soutěže:

1.       Mějte prosím na paměti, že zaslaný příspěvek musí být váš a že jeho zasláním do soutěže souhlasíte s jeho publikováním na stránkách Lupa.cz. Publikování vašeho příspěvku není vymahatelné. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky upravovat a krátit.

2.       Text prosím posílejte ve formě:

  • Jméno a příjmení
  • Váš e-mail
  • Název nejoblíbenější elektronické knihy
  • Počet elektronických knih ve vašem vlastnictví
  • Počet elektronických knih, které jste četli

3.       na mailovou adresu redakce@lupa.cz nejpozději do půlnoci 21. 3. 2011, do předmětu e-mailu vyplňte: Nejoblíbenější e-kniha.

MMF24

4.       Podmínkou zařazení do ankety je uvedení vašeho jména, v zájmu zachování anonymity ho můžeme na vaše přání v případě publikování změnit.

5.       Z textů splňujících podmínky ankety vylosujeme pět výherců, jejichž jména zveřejníme 24. 3. 2011 na serveru Lupa.cz, výherce budeme nejpozději 25. 3. 2011 kontaktovat na jejich e-mailové adrese.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).