Hlavní navigace

Soutěžte o vstupenky na debatu o správě spektra a broadbandové strategii

1. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 6. 2010

Server DigiZone.cz vyhlašuje soutěž o pět volných vstupů na akci Communication Wednesday „Správa spektra a broadbandová strategie – dobrodružná cesta“, která proběhne za účasti předsedy Rady Českého telekomunikačního úřadu Pavla Dvořáka příští úterý 9. června 2010 v Praze. Diskusní večer v pražském PwC BusinessCommu­nityCenter v Kateřinské ulici 40 se zaměří na využití digitální dividendy a plány České republiky se zavádění broadbandu.

V diskusi vystoupí také ředitel sekce elektronických komunikací a poštovních služeb Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Jan Duben, Technical Strategy Manager společnosti Telefónica O2 Czech Republic Eduard Eck, Senior manažer regulace T-Mobile Czech Republic Richard Stonavský, programový ředitel TUESDAY Business Network Petr Koubský a šéfredaktor serveru Lupa.cz Patrick Zandl.

MMF24

Vstupné na tuto akci činí 500 Kč včetně DPH, pět výherců soutěže DigiZone.cz se ale může debaty zúčastnit zdarma. Stačí, když do konce tohoto týdne zašlete na adresu soutez@digizo­ne.cz správnou odpověď na následující otázku:

Jaký název nese aktuální strategie Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro rozvoj broadbandu v České republice?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).