Hlavní navigace

SP1 pro Windows Vista a Windows Server 2008 jdou do výroby

Jiří Macich ml.

První servisní balíček (SP1) pro Windows Vista byl dnes uvolněn do výroby. Zaměřuje se na opravu chyb, řešení problémů a zvýšení výkonu. Obsahuje všechny doposud vydané aktualizace, ale také některé nové. Během několika týdnů jej bude možné stáhnout z webu Microsoftu. Do výroby míří i systém Windows Server 2008. Microsoft uvádí, že během jeho přípravy byl proveden historicky největší počet testů jak ze strany Microsoftu, tak i partnerů a vývojářské komunity. (Tisková zpráva)

První servisní balíček (SP1) pro Windows Vista byl dnes uvolněn do výroby. Zaměřuje se na opravu chyb, řešení problémů a zvýšení výkonu. Obsahuje všechny doposud vydané aktualizace, ale také některé nové. Během několika týdnů jej bude možné stáhnout z webu Microsoftu.

Do výroby míří i systém Windows Server 2008. Microsoft uvádí, že během jeho přípravy byl proveden historicky největší počet testů jak ze strany Microsoftu, tak i partnerů a vývojářské komunity. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
5. 2. 2008 12:20
uživatel si přál zůstat v anonymitě
MS jaksi pouziva RTM, cili release to manufacturing - ze Vy si myslite, ze MS software vyrabi, to je spis problem Vas a Vaseho pochopeni psaneho textu ;-)
5. 2. 2008 13:58
stoural (neregistrovaný)
Ale on jde do vyroby. Ve forme lisovanych CD/DVD. Nevim, proc ze sebe delate idiota.