Hlavní navigace

SP1 pro Windows Vista ještě letos?

Jiří Macich ml.

Internetová šeptanda jen několik málo dni před uvedením Windows Vista na pulty obchodů přináší informace o chystaném prvním servisním balíčku (SP1), který by údajně mohl vyjít ještě letos. Microsoft zatím oficiálně mlčí, ale údajně již začal obesílat potenciální testery. Relativně brzké vydání prvního servisního balíčku by mohlo být vnímáno jako signál, že Microsoft není se svým produktem i přes řadu odkladů spokojen. Také by mohlo jít o marketingový trik. Některé větší společnosti, ale i…

Doba čtení: 1 minuta

Internetová šeptanda jen několik málo dni před uvedením Windows Vista na pulty obchodů přináší informace o chystaném prvním servisním balíčku (SP1), který by údajně mohl vyjít ještě letos. Microsoft zatím oficiálně mlčí, ale údajně již začal obesílat potenciální testery.

Relativně brzké vydání prvního servisního balíčku by mohlo být vnímáno jako signál, že Microsoft není se svým produktem i přes řadu odkladů spokojen. Také by mohlo jít o marketingový trik. Některé větší společnosti, ale i řadoví uživatelé, čekají s přechodem na novou verzi Windows právě až na první servisní balíček. Analytická společnost Gartner však krátce před vydáním Windows Vista uvedla, že tentokrát nebude třeba čekat na SP1. (Bink.ru, All about Microsoft, APC Magazine)

Našli jste v článku chybu?