Hlavní navigace

SP1 pro Windows Vista ještě letos?

23. 1. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Internetová šeptanda jen několik málo dni před uvedením Windows Vista na pulty obchodů přináší informace o chystaném prvním servisním balíčku (SP1), který by údajně mohl vyjít ještě letos. Microsoft zatím oficiálně mlčí, ale údajně již začal obesílat potenciální testery. Relativně brzké vydání prvního servisního balíčku by mohlo být vnímáno jako signál, že Microsoft není se svým produktem i přes řadu odkladů spokojen. Také by mohlo jít o marketingový trik. Některé větší společnosti, ale i…

Internetová šeptanda jen několik málo dni před uvedením Windows Vista na pulty obchodů přináší informace o chystaném prvním servisním balíčku (SP1), který by údajně mohl vyjít ještě letos. Microsoft zatím oficiálně mlčí, ale údajně již začal obesílat potenciální testery.

Relativně brzké vydání prvního servisního balíčku by mohlo být vnímáno jako signál, že Microsoft není se svým produktem i přes řadu odkladů spokojen. Také by mohlo jít o marketingový trik. Některé větší společnosti, ale i řadoví uživatelé, čekají s přechodem na novou verzi Windows právě až na první servisní balíček. Analytická společnost Gartner však krátce před vydáním Windows Vista uvedla, že tentokrát nebude třeba čekat na SP1. (Bink.ru, All about Microsoft, APC Magazine)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.