Hlavní navigace

Spektrum HD v nabídce kabelové televize UPC Digital možná již 1. září

10. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 8. 2011

Pravděpodobně v září se objeví v nabídce digitální kabelové sítě společnosti UPC Česká republika již delší dobu slibovaná stanice Spektrum ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). V kontaktním pořadu se zákazníky – UPC informuje – to uvedl mluvčí operátora František Malina. Od 1. září s největší pravděpodobností nasadíme do našeho vysílání televizní stanici Spektrum HD uvedl Malina.

ČTĚTE TAKÉ: UPC už má více zákazníků internetu než digitální kabelové televize

Malina připomněl, že programová skladba tohoto kanálu je stejná jako u Spektra ve standardním rozlišení. Vybrané pořady jsou však nabízeny v nejvyšší možné kvalitě – HDTV. Stanice nabízí dokumenty s oblasti populární vědy, cestování, historie, přírody a každodenního života, upřesnil mluvčí UPC. Diváci stanici jednoduše poznají také podle toho, že za názvem Spektrum jsou doplněna písmena HD. V tuto chvíli nabízí stanici například satelitní služby Skylink a T-Mobile televize.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).