Hlavní navigace

Spektrum se divákům představí 2. srpna kompletně v novém a v HD verzi

22. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 7. 2010

Dokumentární kanál Spektrum, který patří mezi kabelovými a satelitními diváky k nejoblíbenějším, chystá od 2. srpna kompletní změnu svého grafického vizuálu a loga a také zařazení nových pořadů. Důraz klademe i na bohatou vlastní produkci a nákup té kvalitní, zahraniční, uvedl při této příležitosti chief executive officer společnosti Chello Central Europe Levente Malnayi.

ČTĚTE TAKÉ: UPC zařazuje do kabelu další kanály. Chystá i novinku, Spektrum HD

Absolutní novinkou je HDTV verze tohoto kanálu, která bude v první fázi dostupná pouze zákazníkům digitální kabelové sítě od společnosti UPC Česká republika. Jednání však probíhají i s dalšími operátory. Spektrum v klasické a HD verzi bude programově totožné. Oživená programová nabídka se snaží divákovi přiblížit odpovědi na nejaktuálnější otázky 21. století, konstatovala manažerka Chello Central Europe Anna Lenerová. Výhledově se také počítá s lokalizací webových stránek do češtiny.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.