Hlavní navigace

SPI International odložil lokalizaci kanálu Docubox HD do češtiny na neurčito

19. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice je mezi jinými HD kanály součástí balíčku Mixbox satelitní služby Skylink. V SD kvalitě je dostupná i předplatitelům on-line videopůjčovny Topfun.

Distribuční společnost SPI International, která je mimo jiné i provozovatelem filmových kanálů Filmbox, aktuálně nepovažuje lokalizaci stanice Docubox HD do českého jazyka za prioritu. Serveru DigiZone.cz to sdělil obchodní a marketingový manažer firmy pro střední a východní Evropu Adrian Gumulák. V současné době připravujeme pro naše diváky v oblasti distribuce několik novinek, které dostaly přednost. Věřím, že je příjemně překvapí, uvedl Gumulák.

KL24

K TÉMATU: Dokumentární kanál Docubox HD připravuje lokalizaci do češtiny

Manažer společnosti SPI International nechtěl zatím prozrazovat, o co konkrétně půjde. Firma nadále s lokalizací kanálu Docubox HD počítá, ale není pro ni prioritou. V tuto chvíli vám tedy nedokážu říci, kdy k tomu dojde. Do budoucna s tím ale určitě počítáme, řekl tajemně Adrian Gumulák. O možné lokalizaci programu do češtiny začala hovořit firma loni v září. Právě tehdy o tom přinesl server DigiZone.cz první informaci. Program je součástí balíčku Mixbox satelitního operátora Skylink a je dostupný také v rámci služby Topfun televize.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).