Hlavní navigace

SPI překvapila: Nová stanice Fast&FunBox už vysílá, ale pouze na internetu

27. 9. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Filmová a distribuční společnost taktéž připravuje ke spuštění nový kanál Filmbox Arthouse. V tuto chvíli je ale prozatím ve službě Filmbox Live dostupná pouze jeho promo smyčka.

Společnost SPI International spustila v naprosté tichosti svůj kanál Fast&FunBox. Stanice ale zatím není dostupná klasickou distribuční cestou, pouze na internetu. Nový kanál se stal okamžitě součástí video-on-demand (VOD) služby Filmbox Live. Za měsíční předplatné 130 korun tu má uživatel možnost nejen sledovat filmy, ale také stanice z portfolia SPI International. Fast&FunBox je dostupný v angličtině bez lokalizace. Logo kanálu je umístěno do pravého horního rohu a dominuje mu oranžový kosodelník s tradičními písmeny BOX.

Ukázka z vysílání nového kanálu Fast&FunBox.
Autor: repro foto Filmbox Live

Ukázka z vysílání nového kanálu Fast&FunBox.

K TÉMATU: Startem TuneBoxu spouštění nových HD kanálů od SPI International nekončí

BRAND23 Workshop

Nabitý akcí a adrenalinem, výběr toho nejlepšího z adrenalinových sportů, to je kanál FastnFunbox HD, píše na webu VOD služby Filmbox Live filmová a distribuční společnost SPI International a dodává, že stanice nabídne: „automobilové závody, motokross, surfing, snowboarding, skateboarding, wakeboarding, lezení po stěnách (přírodních i umělých), BMX, FMX, parašutectví, lyžování, outdoor běh, base jumping a mnohem více“.

Jak to bude s distribucí tohoto programu na satelitu, je prozatím otázkou. Po krachu bulharského operátora Satellite BG si totiž musí firma hradit toto vysílání plně na vlastní náklady. Pro distribuci určenou kabelovýmIPTV operátorům by měla být zajištěna možnost přebrání signálu v uzlech SiTEL v Praze a Bratislavě. Zde se předběžně počítá s HD kvalitou, a to stejným způsobem, jakým by byly dostupné i ostatní kanály SPI International – Filmboxy, EroXy a další.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).