Hlavní navigace

Spicebird 0.8: Personas a novinky z Thunderbirdu 3.0

25. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vyšel nový Spicebird 0.8, tedy e-mailový klient založený na open source programu Mozilla Thunderbird 3.0. Právě od něj si Spicebird 0.8 přebírá většinu novinek, takže se uživatelé mohou setkat třeba s využíváním konceptu panelů v uživatelském rozhraní programu, indexováním kompletního obsahu e-mailů za účelem rychlého prohledávání pošty (neindexují se tedy jen hlavičky zpráv), pokročilým filtrováním výsledků vyhledávání, spoluprací s Windows Search ve Windows Vista a Windows 7, seřazováním e…

Vyšel nový Spicebird 0.8, tedy e-mailový klient založený na open source programu Mozilla Thunderbird 3.0. Právě od něj si Spicebird 0.8 přebírá většinu novinek, takže se uživatelé mohou setkat třeba s využíváním konceptu panelů v uživatelském rozhraní programu, indexováním kompletního obsahu e-mailů za účelem rychlého prohledávání pošty (neindexují se tedy jen hlavičky zpráv), pokročilým filtrováním výsledků vyhledávání, spoluprací s Windows Search ve Windows Vista a Windows 7, seřazováním e-mailů do konverzací nebo zjednodušenou konfigurací poštovních účtů.

Spicebird 0.8 přichází také s podporou lehkých motivů vzhledu Personas, což je novinka, kterou nabízí i nový Mozilla Thunderbird 3.1. Na rozdíl od něj má však Spicebird integrovaný kalendář, který se rovněž ve verzi 0.8 dočkal několika vylepšení. Samozřejmě došlo i na různé opravy chyb. Nový Spicebird 0.8 je možné stahovat z jeho domovských stránek, ale datum uvedení české verze nebo českého lokalizačního balíčku zatím není známo. K dispozici je verze pro MS Windows a také pro Linux. (Mozilla.cz)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).