Hlavní navigace

Společnost Trend Micro kupuje firmu Third Brigade

15. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Trend Micro se dohodla na akvizici ottawské firmy Third Brigade, která se zabývá vývojem bezpečnostních programů a softwaru zajišťujícího dodržování předpisů. Dokončení akvizice má proběhnout ještě ve druhém čtvrtletí, finanční podmínky dohody ale nebyly zveřejněny. Produkty a technologie firmy Third Brigade vhodně doplňují a rozšiřují ochranu Trend Micro proti malwaru, určenou pro prostředí dynamických datových center. Nabízejí dokonalejší zabezpečení, lepší výkon a pohodlnější…

Společnost Trend Micro se dohodla na akvizici ottawské firmy Third Brigade, která se zabývá vývojem bezpečnostních programů a softwaru zajišťujícího dodržování předpisů. Dokončení akvizice má proběhnout ještě ve druhém čtvrtletí, finanční podmínky dohody ale nebyly zveřejněny. Produkty a technologie firmy Third Brigade vhodně doplňují a rozšiřují ochranu Trend Micro proti malwaru, určenou pro prostředí dynamických datových center. Nabízejí dokonalejší zabezpečení, lepší výkon a pohodlnější nasazení organizacím a poskytovatelům služeb využívajícím virtualizaci v rámci datových center, a to včetně soukromých i veřejných prostředí pro cloud computing, uvádí Trend Micro ve zprávě pro média.

V portfóliu Third Brigade bychom nalezli také hostované řešení na obranu proti průnikům do systému díky ochraně koncových bodů. Společnosti Trend Micro a Third Brigade už rok a půl úzce spolupracovaly na produktu Intrusion Defense Firewall. Trend Micro tvrdí, že hodlá zachovat stávající nabídku společnosti Third Brigade a v nejbližší době bude dále nabízet její samostatné produkty, ovšem zároveň postupně hodlá integrovat vybrané funkce do vlastních produktů a řešení. V dosavadním ottawském sídle Third Brigade zakotví dceřiná společnost s názvem Trend Micro Canada Technologies. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.