Hlavní navigace

Sport 5 nasazuje v sobotu novou grafiku. Podívejte se

19. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 5. 2010

Motoristický kanál Sport 5, který oslavil začátkem května své druhé narozeniny, bude slavit nejen vstupem do satelitní platformy UPC Direct, ale také změnou grafického vizuálu. Ten diváci uvidí poprvé v sobotu 22. května. V rámci inovace grafického vizuálu televize tak získají novou znělku mimo jiné diskusní pořad O čem se mluví, zpravodajský SPORT 5 Report, Dopravní zpravodajství nebo inzertní Autobazar.

CIF22

GALERIE: Nová grafika motoristického kanálu Sport 5

Programovou nabídku rozšířily sestřihy z Mistrovství světa rally, WRC, jehož se pravidelně účastní i český jezdec Martin Prokop. V průběhu každého podniku WRC vysílá SPORT 5 aktuální zpravodajství a půlhodinové reportáže z každé etapy soutěže. Dění každé světové rally pak shrnuje hodinový sestřih podniku a magazín WRC Rally World, který se věnuje zejména kategoriím S-WRC, P-WRC a J-WRC. Z každého závodu Mistrovství světa rally tak SPORT 5 jako jediná česká televize nabízí 220 minut reportáží, sestřihů a souvisejících magazínů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.