Hlavní navigace

Sport 5 potvrdil další operátory a chystá EPG

20. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 5. 2008

Nový motoristický kanál Sport 5, který prozatím vysílá pouze v satelitní platformě CS Link, se objeví např. v IPTV sítích společností Mattes AD nebo Telefónica O2. Na chatu serveru satCentrum to dnes prozradil jeho ředitel Jiří Hojgr. Kromě těchto operátorů by se měla televize dostat také do kabelových rozvodů firem SELF Servis, KT Třinec, KT Přerov a SATT Žďár nad Sázavou. V současné době ho už testuje v DVB-C společnost UPC a od června bude kanál dostupný pro vlastníky karet Trade&Technology a SkyLink v balíčku MULTI.

Jiří Hojgr také odpověděl na otázku, zdali bude stanice vysílat elektronického programového průvodce (EPG). Připravujeme jeho zařazení a předpokládáme, že do konce roku 2008 bude v provozu, konstatoval na chatu satCentra šéf motoristické televize. Její vysílací schéma zatím není dostupné v programových magazínech, ale Jiří Hojgr počítá s tím, že s rozšiřujícím se povědomí o novém kanálu se situace zlepší. Myslím, že změna je otázkou několika málo následujících týdnů, dodal Hojgr.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.