Hlavní navigace

Sport 5 vysílá dočasně v Českých Budějovicích terestricky

14. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
14. 7. 2011

UVNITŘ MAPA POKRYTÍ Lokální multiplex společnosti TV Gimi, který je šířen z lokality České Budějovice – Včelná, obsahuje kromě programů TV Gimi, Óčko a TV Noe dočasné od 1.7. také motoristický kanál Sport 5. Server Parabola.cz na to upozornil čtenář s přezdívkou Mirasat, webu DigiZone.cz potvrdil tuto skutečnost ředitel stanice Jiří Hojgr. Vysílání má sloužit k propagačním účelům a potrvá do konce srpna.

Z ARCHIVU: Sport 5 nasazuje v sobotu novou grafiku. Podívejte se

Hojgr pro DigiZone.cz uvedl, že se rozhodně nejedná o přechod tohoto placeného kanálu na pole digitální terestrické televize (DVB-T). Chceme představit náš kanál i divákům, kteří nemají k dispozici kabelovou televizi nebo satelit, uvedl ředitel Sportu 5. Letní měsíce jsou právě pro tento krok ideální příležitostí. Signál sítě, který je šířen na 29. kanálu, by měl bez problémů pokrýt České Budějovice a také přilehlé okolí.

cif 24 - early cena - média

Mapa pokrytí regionálního multiplexu TV Gimi z vysílače Včelná u Českých Budějovic

Server DigiZone.cz připravuje s Jiřím Hojgrem na toto téma rozhovor. Své dotazy můžete posílat na e-mail redakce@digizo­ne.cz. Otázky se mohou týkat pochopitelně i Sportu 5 obecně.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).