Hlavní navigace

Sport 5 vysílá od minulého týdne s upraveným logem, černá a modrá zmizely

28. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Změny grafického vizuálu chystají zástupci stanice pravděpodobně na přelom letošního a příštího roku, kdy by se měli diváci dočkat i programových novinek.

Provozovatel motoristického kanálu Sport 5, který je dostupný divákům prostřednictvím kabelového, IPTV, satelitního a brzo také pozemního vysílání (pouze v Praze a středních Čechách), se rozhodl přebarvit logo tohoto programu. Stanice upustila od modré a černé a od konce minulého týdne je identifikátor kanálu v jemném odstínu šedi. Programový ředitel Ondřej Koubek ale pro server DigiZone.cz odmítl, že by úprava loga souvisela se změnami, které televize chystá. Delší dobu už jsme sledovali, že logo v původní podobě se ve spoustě pořadu ztrácelo. Nová barva se ukázala jako dobrá volba, uvedl Koubek.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Sport 5 míří do multiplexu 3 v Praze a středních Čechách, už nebude jen o motorismu

Výrazná změna grafického vizuálu by na diváky měla čekat pravděpodobně na přelomu letošního a příštího roku. V souvislosti se vstupem do pozemního vysílání se zatím výraznější novinky letos nechystají. Je to dáno tím, že provozovatel kanálu má pochopitelně ještě uzavřené mimo jiné smlouvy na závody, které se musí odvysílat. Nejzásadnější změny přijdou na přelomu roku a tehdy bychom chtěli představit i novou grafiku, konstatoval programový šéf Sportu 5, který v horizontu několika měsíců už nebude čistě pouze motoristickým kanálem. V Praze a středních Čechách bude vysílat od září v multiplexu 3.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.