Hlavní navigace

Spuštění widgetu iVysílání od Samsungu se opět prodlužuje

10. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 1. 2011

Start on-line archivu iVysílání od České televize ve výrobcích Samsung, které umožňují připojení ke službě Internet@TV, se již po několikáté odkládá. Jak řekl serveru DigiZone.cz ředitel sekce Nová média v ČT Milan Fridrich, nyní je už vše v rukou korejské společnosti, které byl vývoj aplikace předán. Kdy se tak iVysílání v televizorech Samsung objeví, už není na veřejnoprávním mé­diu.

K TÉMATU: Samsung představil iVysílání České televize ve svých produktech

Widget je ze strany ČT plně hotov a připraven. Bohužel nastaly problémy s přehráváním streamů na straně TV od Samsungu. Dohodli jsme se proto se Samsungem, že zprovozní widget vlastními silami, protože my nejsme schopni žádným způsobem ovlivnit chování TV přístroje při příjmu internetových streamů. Termín zprovoznění nyní závisí na Samsungu, uvedl Fridrich. Svou premiéru si přitom iVysílání odbylo již loni v září na mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).