Hlavní navigace

Spuštěno tržiště internetové reklamy aDiscounter.cz

26. 4. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Dnes byl spuštěn projekt aDiscounter.cz, který umožňuje přímý nákup internetové reklamy za výhodných podmínek. Systém zprostředkuje nákup, realizaci a vyhodnocení internetových kampaní, vše z jednoho místa.aDiscounter.cz pro odbavení kampaní využívá systém Adform. Naším cílem je prostřednictvím online trhu aDiscounter.cz nabídnout přímé propojení mezi médii a inzerenty a pro obě strany zajistit pohodlné a jednoduché prostředí pro nákup, prodej a realizaci inzerce, uvedl šéf projektu Marko Zekič…

Dnes byl spuštěn projekt aDiscounter.cz, který umožňuje přímý nákup internetové reklamy za výhodných podmínek. Systém zprostředkuje nákup, realizaci a vyhodnocení internetových kampaní, vše z jednoho místa.aDiscou­nter.cz pro odbavení kampaní využívá systém Adform.

Naším cílem je prostřednictvím online trhu aDiscounter.cz nabídnout přímé propojení mezi médii a inzerenty a pro obě strany zajistit pohodlné a jednoduché prostředí pro nákup, prodej a realizaci inzerce, uvedl šéf projektu Marko Zekič ze společnosti Online Media Group s.r.o., která systém provozuje.