Hlavní navigace

Srovnávač SlevyDnes.cz chce mít větší návštěvnost než Slevomat

Martin Vyleťal

Srovnávač SlevyDnes.cz má ambici dosáhnout větší návštěvnosti než Slevomat, který je nyní nejnavštěvovanějším tuzemským slevovým serverem. Za poslední tři měsíce zaznamenal srovnávač podle Alexy nárůst návštěvnosti o pětinu.

Pětici největších hráčů na poli slev doplňují podle auditu Alexa ještě stránky Vykupto, MyDeals a Zapakatel. Jan Barta, spolumajitel srovnávače SlevyDnes.cz, dnes prohlásil, že je jeho cílem v návštěvnosti předběhnout lídra tuzemského trhu slevových serverů Slevomat.cz.

Podle  Michala Hardyna ze SlevyDnes.cz posilují na trhu i menší hráči. Mezi největšími slevovými servery se stabilně drží servery HyperSlevy a BerSlevu. V poslední době si všímáme nárůstu prodejů u portálů Traveldiscount a Nakupvakci, s kterými diskutujeme možnou těsnější spolupráci, říká Hardyn.

Situací na českém trhu slevových serverů může zahýbat vstup největšího slovenského serveru ZlavaDna.sk, který prý zvažuje vstupu na český trh přes akvizici menšího českého slevového serveru.

Marcom

ZlavaDna má ambici být do roka od vstupu na český trh v TOP 5 mezi českými slevovými portály, prohlásil Zdenko Hoschek, jednatel portálu ZlavaDna.sk.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
11. 10. 2011 17:52
Petr (neregistrovaný)

To je síla... Vydat zprávu, že má někdo nějaké ambice něčeho dosáhnout. Snad budou PR agenti jiných firem natolik svéprávní, že podobnými bláboly nezahltí mediální svět. Jinak už vidím ty PR zprávy - "Automobilka Škoda má ambice stát se největším výrobcem osobních vozů!", "Časopis Čtyřlístek má ambice vycházet v největším nákladu v celé Evropě!", atp.

12. 10. 2011 23:53
Tuli (neregistrovaný)

Hlavne ta Hyperzlava co, o te snad jeste nikdo neslysel a uz nekoho preskakuje. Docela vtipne.