Hlavní navigace

Stáhněte si digitální brožuru pro Plzeňsko

16. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
16. 7. 2009

Také územní oblast Plzeň, kde se mílovými kroky blíží ukončení analogového televizního vysílání, má svou digitální brožuru pro přechod na digitální TV. Do redakce serveru DigiZone.cz ji zaslal Štěpán Stráník z Mariánských Lázní a stáhnout si ji můžete zde. Další možností je návštěva státního informačního webu www.digitalne.tv.

Čtyřiadvacetis­tránková brožura obsahuje podrobného průvodce k tomu, co je třeba udělat, aby se přechod na digitální vysílání podařil bez problémů. Dokument obyvatelům Plzeňska a Karlovarska zodpoví základní otázky typu: Proč je přechod na digitální vysílání nutný, jak digitalizace probíhá nebo jak zemské digitální vysílání funguje. Dále jsou stručně popsány všechny platformy plus nejčastější zkratky, se kterými se může divák setkat. Nechybí ani informace o vypínání jednotlivých vysílačů a mapky pokrytí digitálním signálem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).