Hlavní navigace

Stanice Barrandov Muzika už má logo a webovou stránku, odstartovat má 8. srpna

27. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vývoj zaplněnosti digitálních zemských multiplexů ukazuje na to, že program je nejžhavějším kandidátem pro Regionální síť 8 Českých Radiokomunikací.

Nový tematický kanál Barrandov Muzika, jehož provozovatelem bude stejnojmenná firma patřící mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi, představila svoje oficiální logo. K vidění je na adrese: http://www.barrandov.tv/muzika.html. Jde o web, který bude Barrandov Muzika používat jako svůj oficiální. Televize, která by měla být přímým konkurentem Šlágr TV jihočeského hudebníka a podnikatele Karla Peterky, má odstartovat nakonec 8. srpna. Toto datum sdělilo programové oddělení Barrandova na přímý dotaz jednoho z našich čtenářů, který v diskusním fóru vystupuje jako Cosmo123.

WT100

Webová stránka televize Barrandov Muzika prozatím neobsahuje žádné informace. Obrázek lze zvětšit
Autor: repro foto barrandov.tv

Webová stránka televize Barrandov Muzika prozatím neobsahuje žádné informace. Obrázek lze zvětšit.

K TÉMATU: Barrandov Muzika odstartuje v průběhu srpna, potvrdil její provozovatel

Mediální dům Empresa Media, do jehož portfolia televize Barrandov patří, doposud nesdělil, prostřednictvím kterého zemského multiplexu bude stanice Barrandov Muzika šířena. Vzhledem k tomu, že po oznámení vstupu Mňau TV do multiplexu 4 už je tato síť kapacitně plná, v úvahu připadá Regionální síť 8 Českých Radiokomunikací. Vstup kanálu Barrandov Muziky do tohoto multiplexu by bezpochyby nebyl překvapením. Služeb telekomunikačního operátora už využívají všechny doposud fungující stanice Empresy, tedy plnoformátová TV Barrandov, filmové a seriálové Kino Barrandov i dětský a dokumentární Barrandov Plus.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).