Hlavní navigace

Stanice Crime & Investigation by mohla vstoupit také do Česka

18. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 6. 2009

Mediální skupina AETN International, kterou znají čeští diváci díky stanicím History Channel a History HD, plánuje vstoupit na evropský trh se svým dalším kanálem. Byla by jím stanice Crime & Investigation. Jak informuje server Broadband TV News, program je v současné době dostupný v Evropě pouze ve Velké Británii, Irsku a Turecku, kde si však získal poměrně rychle velkou popularitu.

Spuštění stanice by bylo možné v dalších zemích Evropy (i mimo ni) díky licenci, kterou AETN získala od britského regulátora Ofcom. Naším cílem je spustit všechny stanice z našeho portfolia včetně History, Crime & Investigation Network (CI), BIO, Military History, History HD, Crime & Investigation Network HD a BIO HD na všech světových trzích, uvedlo v tiskovém sdělení AETN. Jak již z názvu stanice vyplývá, jejím tématem je zločin. Na DigiZone.cz jsme vás také informovali, že do České republiky plánuje vstup konkurenční kanál Investigation Discovery.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).