Hlavní navigace

Stanice Crime & Investigation Network s upraveným logem a novým vizuálem

22. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Na rozdíl od svého konkurenta, stejně tematický orientovanou stanici ID: Investigation Discovery, je tento program lokalizován do češtiny.

Tematický kanál Crime & Investigation Network provozovaný společností A+E Networks UK a působící také na českémslovenském trhu, nasadil kompletně nový vizuál a upravené logo. U identifikátoru stanice je zachován jeho původní tvar a písmo, na obrazovce ale nově vychází ven z prostoru. Původně červená barva byla změněna na černou, která má symbolizovat temnou stránku naší společnosti, oddělený trojúhelník nově odráží světlo policejní sirény. Identifikátor kanálu tak na první pohled ukazuje, čemu se stanice Crime & Investigation Network ve svém vysílání primárně věnuje.

Z ARCHIVU: Dokumentární kanál Crime & Investigation ode dneška oficiálně v češtině

Na rozdíl od svého konkurenta, stejně tematický orientovanou stanici ID: Investigation Discovery, je tento program lokalizován do češtiny, respektive pořady na něm vysílané. Grafika i komentář k upoutávkám jsou ponechány nadále v angličtině. Motto kanálu je: Real crime, real people, real drama, tedy Skutečný zločin, skuteční lidé, skutečné drama. Jeho stránky v češtině zatím neexistují, zájemci však mohou využít evropský rozcestník. Sesterským programem Crime & Investigation Network je stanice History Channel. Oba programy se navzájem ve vysílání podporuji formou takzvaného cross proma.

Content First 2022_tip temata

  • Původní vizuál stanice Crime & Investigation Network.

  • Nový vizuál stanice Crime & Investigation Network nasazený od druhé poloviny dubna.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.