Hlavní navigace

Stanice Discovery Science prošla plánovanou proměnou. Nadále vysílá ve formátu 4:3

1. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Nutnou inovací prošel po několika letech tematický kanál společnosti Discovery Networks orientovaný na vědu, stanice Discovery Science.

Dokumentární kanál Discovery Science se dnes svým divákům představil kompletně v novém kabátě. Změna je patrná hned na první pohled. Obrazový fomrát sice zůstal zachován (4:3), ale nové je logo stanice a veškerá grafika. Na kompletní postřehnutí změn divák potřebuje jen několik desítek minut. Novým symbolem je takzvaný „Morph“, který se objevuje v různých podobách i během upoutávek. Jednou z novinek je i poutání na následující formáty během závěrečných titulků předchozího pořadu.

Mobile Internet Forum 2022

K TÉMATU: Discovery Science čeká proměna. Podívejte se na jeho nové logo a grafiku

Změny provedené ve vysílacím vzhledu a celkový dojem, který by měl divák z kanálu Discovery Science mít, včetně zavedení nového loga, odráží inteligentní a často i překvapivý obsah, který je k dispozici právě na této stanici a který nám pomáhá přivést nové diváky, uvedl nedávno při této příležitosti oblastní manažer Discovery Networks pro region střední Evropy Olgierd Dobrzyński. Na novou podobu láká stanice i self promo spotem. Program je lokalizován do češtiny s výjimkou grafiky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.