Hlavní navigace

Stanice Discovery Science prošla plánovanou proměnou. Nadále vysílá ve formátu 4:3

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO Nutnou inovací prošel po několika letech tematický kanál společnosti Discovery Networks orientovaný na vědu, stanice Discovery Science.

Doba čtení: 1 minuta

Dokumentární kanál Discovery Science se dnes svým divákům představil kompletně v novém kabátě. Změna je patrná hned na první pohled. Obrazový fomrát sice zůstal zachován (4:3), ale nové je logo stanice a veškerá grafika. Na kompletní postřehnutí změn divák potřebuje jen několik desítek minut. Novým symbolem je takzvaný „Morph“, který se objevuje v různých podobách i během upoutávek. Jednou z novinek je i poutání na následující formáty během závěrečných titulků předchozího pořadu.

K TÉMATU: Discovery Science čeká proměna. Podívejte se na jeho nové logo a grafiku

Změny provedené ve vysílacím vzhledu a celkový dojem, který by měl divák z kanálu Discovery Science mít, včetně zavedení nového loga, odráží inteligentní a často i překvapivý obsah, který je k dispozici právě na této stanici a který nám pomáhá přivést nové diváky, uvedl nedávno při této příležitosti oblastní manažer Discovery Networks pro region střední Evropy Olgierd Dobrzyński. Na novou podobu láká stanice i self promo spotem. Program je lokalizován do češtiny s výjimkou grafiky.

Našli jste v článku chybu?