Hlavní navigace

Stanice Filmbox Extra se změnila na Filmbox Plus

16. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 12. 2011

UVNITŘ FOTO A VIDEO Dnes v noci došlo k avizované změně u filmové a produkční společnosti SPI International. Stanice Filmbox Extra skončila a její vysílání nahradil nový program Filmbox Plus. V praxi se toho ale příliš nezměnilo. Nové je pouze logo, které je nyní na obrazovce velice dominantní a svou velikostí je poměrně rušivé. Identifikátor stanice je umístěn do pravého horního rohu.

K TÉMATU: Filmbox Plus v Česku a na Slovensku od 16. prosince

České republiky však nezmizel Filmbox Extra úplně. Satelitní služba freeSAT by UPC Direct ho nabízí ve své nabídce ve verzi s jedničkou u loga. Jedná se o odlišný program, než kterým byl klasický Filmbox Extra, přesto čerpá ze stejné videotéky. V České republice jsou tedy v tuto chvíli z portfolia kanálů SPI International dostupné stanice Filmbox, Filmbox Plus, Filmbox Extra 1, Filmbox Family a Filmbox HD. S výjimkou rodinného kanálu vysílají v tuto chvíli všechny z nich širokoúhle.

ebf - tip do článku - debata

Logo stanice je v obraze větší, než by mohlo být. (Screenshot: au­tor)

Zimní premiéry na kanálech Filmbox včetně stanice Filmbox Plus.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).