Hlavní navigace

Stanice Fishing&Hunting začne od pondělí vysílat ve formátu 16:9 a změní vizuál

29. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Program funguje na českém a slovenském trhu už pět let. Milovníci lovu a rybolovu se tu mají možnost setkat s odborníky na danou tématiku i navštívit atraktivní lokality.

Dva měsíce po stanici Film+ přejde na širokoúhlé vysílání i další kanál z rodiny společnosti IKO Cable, tematický program Fishing&Hunting. Tato skutečnost tak především potěší milovníky lovu, rybolovu a dalších aktivit spojených s těmito koníčky. Nový vizuální styl Fishing&Hunting, umocňuje postavení tohoto úspěšného kanálu na trhu, podtrhuje jeho kreativitu a potvrzuje zodpovědný přístup naší společnosti k stávajícím i budoucím divákům, kteří vždy žádají moderní a dynamický TV kanál, uvedla při této příležitosti šéfka české a slovenské pobočky IKO Cable Erika Luzsicza.

ČTĚTE TAKÉ: Kanál Fishing&Hunting bude vysílat více českých a slovenských dokumentů

Tematický televizní kanál Fishing&Hunting existuje na našem trhu pět let a zprostředkovává svým divákům návštěvy zajímavých rybářských a loveckých lokalit doma i ve světě.  Milovníci lovu a rybolovu mají možnost se setkat s odborníky na danou tématiku, kteří jim představí nejmodernější techniky, poslední novinky ve vybavení a také poradí, jak a kdy jich nejlépe využít. Fishing&Hunting přináší praktické rady a tipy nejen pro lovce a rybáře, ale také všem těm, kteří s tímto hobby teprve začínají. Stanice je součástí nabídek kabelových, IPTVsatelitních operátorů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.