Hlavní navigace

Stanici musiq1 může v Česku sledovat přes 550 tisíc domácností

8. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 12. 2009

Slovenský hudební kanál musiq1, který nedávno expandoval také do České republiky, je v současné době dostupný více než půl milionu domácností. Vyplývá to z údajů, které má televize k dispozici. V souvislosti s expanzí musiq1 do České republiky jsou největšími šiřiteli této hudební televize UPC a RIO Media, sdělil serveru DigiZone.cz manažer stanice Ladislav Ďurkovič.

ČTĚTE TAKÉ: Musiq1: Konkurence MTV, nebo spíše česko-slovenského Óčka?

Celkový počet domácností, které přijímají musiq1 v Česku, je 550 tisíc a na Slovensku přibližně 780 tisíc. Jde vůbec o prvně zveřejněná čísla tohoto hudebního kanálu. Přístup k této stanici tak má více než milion tři sta třicet tisíc domácnosti. Čísla o sledovanosti však dostupná nejsou, takže si čtenář nemá možnost udělat přehled o tom, kolik diváků musiq1 skutečně sleduje, a tyto hodnoty tak mohou být značně zavádějící. Slovenská hudební televize se orientuje především na mladé diváky ve věku od čtrnácti do devětadvaceti let.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).