Hlavní navigace

Staňte se porotcem v pořadu Suďte je! na TV Barrandov

23. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 2. 2009

Sledujete show Suďte je! na digitální televizi Barrandov a chtěli byste se stát jedním z porotců, kteří rozhodují o osudu obžalovaného? Pak máte šanci se natáčení tohoto pořadu zúčastnit. TV Barrandov začala prostřednictvím projekčních ploch ve stanicích metra v Praze a také na svých webových stránkách lákat ty, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor nahlas a mají zájem se stát jedním z devítičlenného týmu porotců. Právě pro ně je určen formulář na webových stránkách televize.

Talk show Suďte je! vypouští zdravý rozum, obyčejný lidský úsudek a přirozené emoce do soudní síně. Zabývá se kontroverzními, často už uzavřenými, případy české justice. Rozhodnutí o vině či nevině má v pořadu „Suďte je“ v rukou právě devítičlenná porota, popsal nedávno pořad stručně mluvčí digitálního kanálu Janis Sidovský. V talk show můžete vidět např. novinářku Radku Kvačkovou, občanského aktivistu Johna Boka a advokátku Klára Slámová. Vedoucím celého projektu je Pavlína Wolfová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.