Hlavní navigace

Startuje nová služba Zapni.TV, přes internet chce nabídnout až 150 stanic

30. 4. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ PREZENTACE – Pro následující měsíce má provozovatel služby Zapni.TV velké plány. Nabídnout chce mimo jiné televizní archiv až 170 hodin nazpět. Chystá i Android box.

Na český trh míří další služba, která umožní sledování televizního vysílání prostřednictvím internetu. Zapni.TV, za níž stojí společnost XH CZ, svůj produkt uvede oficiálně 1. května v pravé poledne. Jednotlivé programové balíčky a chystané služby budou nabíhat postupně a do konečné fáze by se tak měl produkt dostat pravděpodobně v průběhu června nebo července. V první fázi nabídne internetová televize Zapni.TV dva základní balíčky, a to Mini za 99 korun a Start za 189 korun. V budoucnu si budou moci uživatelé objednat také produkty Start, Maxi, Komplex (cca. 150 kanálů včetně HBO za 699 Kč) a Individual.

ČTĚTE TAKÉ: Služba sledovani.tv pronikla i do televizorů LG, dostupná je na modelech od roku 2012

Službu budeme spouštět postupně, protože se chceme vyhnout problémům s televizemi i vysílací radou. Vše řešíme zcela legálně a chceme mít smlouvy s vysílateli, které budeme šířit, sdělil serveru DigiZone.cz Tomáš Vítovec, statutární ředitel společnosti XH CZ. Jeho slova tak dávají především vzpomenout na službu TV4You, která sice vzbudila u uživatelů velký zájem, ale díky tomu, že neměla vůbec souhlas televizí pro jejich distribuci, skončila u soudu a její fungování bylo postupně ukončeno. Jiří Balvín, bývalý šéf Óčka a České televize, který za službou stál, prezentoval TV4You pouze jako technologickou platformu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Městský soud se přiklonil ve sporu streamingové služby TV4You na stranu Novy

MKT nástroje 2 tip

Pro následující měsíce má provozovatel služby Zapni.TV velké plány. Nabídnout chce mimo jiné televizní archiv až 170 hodin nazpět, jednoduchou obsluhu včetně objednání a také samoinstalační balíčky. Uživateli budou pouze stačit zaregistrovat se na webu www.zapni.tv a poté obdrží potvrzovací e-mail se všem náležitostmi, jak může službu dále využívat. Součástí Zapni.TV bude také televizní program (programový průvodce) až na sedm dní dopředu. V budoucnu chce firma XH CZ nabízet i vlastní set-top-box s operačním systém Android. Služba Zapni.TV už je registrována jako poskytovatel u vysílací rady.

Zapni Tv Prezentace Pro TV by Lukáš Lucky Polák

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.