Hlavní navigace

Startuje nový seriál Cukrárna. Jak zamíchá s večerní sledovaností?

8. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 11. 2010

Minulý týden odvysílala Česká televize na svém prvním programu poslední díl česko-slovenského detektivního seriálu Kriminálka Staré město. Od dnešního dne už tedy uvidí diváci v premiéře další novinku tohoto veřejnoprávního média – hvězdně obsazenou Cukrárnu, ve které se objeví například Iva Janžurová, Naďa Konvalinková nebo Veronika Žilková.

FOTOGALERIE: Cukrárna, nový pondělní seriál České televize

Seriál zasazený do prostředí malé pražské cukrárny, bude diváky těšit na obrazovce po třináct večerů. Tato novinka může výrazně zamíchat s pondělní večerní sledovaností. O tom, zdali se ale může Cukrárně podařit porazit Okresní přebor na nejsledovanější tuzemské televizi – Nově – je však předčasné hovořit. Kriminálce Staré město se to však nepodařilo a končila v přízni diváků dokonce i za Cestami domů televize Prima. Poslední dva díly Okresního přeboru sledoval přibližně 1 milion a 100 tisíc diváků.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).