Hlavní navigace

Štědrovečerní dárkování

Patrick Zandl

Štědrý den má být den dárků, pohody a dobré nálady, pokud jste si ale přesto přišli přečíst Lupu, alespoň příslib toho prvního pro vás máme!

Příslib čeho? Dárku. Dárku banálního, obyčejného, takového, o kterém právem řeknete „to je dost“. A ono je to dost.

Na každém Mobile Internet Fóru, které na podzim Lupa pořádá, se někdo zeptá: a kdy už bude mít také Lupa svou mobilní verzi, když už o mobilním internetu pořádáte konferenci?

A to je správná otázka. Vloni jsem na otázku, nevěda, co říci lepšího, odpověděl, že až zamrzne peklo. Protože mobilní verze, věc primárně jednoduchá, záležela na mnoha věcech jiných, primárně složitých, jako třeba a zejména přechod na novou verzi redakčního systému. Kterýžto důvod vlastně v zásadě nikoho, kromě redakce, nezajímá. Takže proč to rozebírat do detailů.

Příliš vtipu někdy škodí. Až letošní pohled z tramvaje do ulic Prahy, kde kolabovala v jemném poprašku sněhu doprava, lidé, zdravotnictví i politická situace, můžeme prohlásit směle: peklo zmrzlo a mobilní verze Lupy opravdu bude. Ne hned, ale co nejdříve z kraje roku, nejdříve pro Lupu a pak i pro další naše weby. Kde, na jaké adrese, to vám dáme vědět, až bude k použití. 

Content 2017 - tip Footshop

Přijměte to jako jeden ze štědrovečerních dárků, jeden z takových, které si dávají přátelé, tedy maličkost, která má potěšit, i když už dávno mohla být samozřejmostí. Protože o tom štědrovečerní dárky jsou.

A spolu s tím přijměte od celé naší redakce přání svátků příjemně prožitých a radostných.

Našli jste v článku chybu?
24. 12. 2010 11:56
Hue (neregistrovaný)

Ano, všichni toužíme po tom, aby se přes mobilní data přenášely obrovský bannery a pak zabraly půlku obrazovky, aby JavaScript zabral tunu RAMky a vytížil chudáčka ARM na 100%, abysme museli scrolloval o106.. Speciální aplikace jsou taky zlo, protože jednak zavádí často vlastní pseudostandardy, za další zabírají cennou paměť, a nikdy nebudou portovány na všechny platformy..