Hlavní navigace

Stránka na Facebooku slibuje sledování všech stanic světa zdarma

17. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 6. 2010

O tom, že uživatelé komunitních portálu, jakými je například Facebook, by se měli mít na pozoru před různými podvodnými skupinami, už se toho napsalo hodně. Právě zde se ale objevila jedna, která má co dočinění s televizním vysíláním. Láká na možnost sledování všech programů na světě prostřednictvím komunitního portálu. Server DigiZone.cz na to upozornil jeho čtenář Viktor Škaroupka.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Chcete vědět, co chystáme? Registrujte se do skupiny DigiZone.cz na Facebooku

Aby toho nebylo málo, stránka slibuje, že pokud se zájemce přidá do skupiny, bude moci sledovat tyto stanice zcela zdarma. Uživateli zběhlému na komunitních webech však musí být hned jasné, že jde o podvod. Všechny stránky tohoto typu totiž lákají naprosto stejným postupem. Nejprve se musí zájemce stát jejím fanouškem, a poté klikne na položku Doporučit přátelům. Autor stránky je tak hodný, že nabídne i kód, díky němuž je možné pozvat všechny lidi, které máte ve svém contact listu, najednou. Tyto stránky vám pak ale místo slíbeného mohou nabídnout dvě věci – buď se jim podaří získat vaše údaje, které jste na Facebooku poskytli, nebo se přemění na úplně jiné zaměření.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.