Hlavní navigace

Stránky ČTÚ již obsahují kanály, bohužel také stále chyby

27. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
27. 6. 2008

Nové webové stránky Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) už neobsahují chybu, na kterou upozorňovali naši čtenáři. ČTÚ poopravil tabulku s kmitočty, které už nově nemají tuto položku v MHz, ale opět jako dvoumístné nebo jednomístné číslo. Přesto, že stránky už vypadají na první pohled v pořádku, není tomu bohužel tak. Jeden z našich čtenářů nás upozornil na skutečnost, že není stále možné vyhledat vysílač podle jména.

cif 24 - early cena - média

K TÉMATU: Čtenáři DigiZone.cz nejsou spokojeni s databází vysílačů ČTÚ

Když chci najít pouze určitý program, načte se pouze první stránka a při kliknutí na další se vše vrátí na úvodní celkovou stránku. Filtrování tedy i nadále nefunguje, konstatoval Michal Hoftich z Prahy. ČTÚ však na svých stránkách, které spustil začátkem června, nadále pracuje. Serveru DigiZone.cz to řekla tisková mluvčí úřadu Dana Makrlíková. Protože však jsou některé chyby poměrně zásadního charakteru, musí uživatelé věřit, že se je ČTÚ podaří brzo odstranit. Jinak by byla databáze v podstatě nepoužitelná.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).