Hlavní navigace

Stream.cz nabídne na jaře deset nových pořadů, odvysílá i politický sitcom

9. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Průměrný čas, který jeden člověk stráví sledováním pořadů na Stream.cz se meziročně navýšil o čtyři a půl minuty, což představuje 33% nárůst,“ pochválila si mluvčí Seznamu Irena Zatloukalová.

Internetová televize Stream.cz vlastněná společností Seznam.cz obohatí během jarních měsíců vysílání až o deset nových pořadů. Vůbec poprvé se pouští také do hrané tvorby, konkrétně satirického politického systému Blaník, za nímž stojí režisér Marek Najbr. Hlavním hrdinou bude lobbista a majitel PR agentury Blaník, který se s každým zná a „chce tak trochu řídit svět“. S herci Markem Danielem, Halkou TřešňákovouMichalem Daleckým se diváci budou moci v tomto pořadu setkávat každou neděli. Seznam pokračuje v úspěšné spolupráci s šéfkuchařem a gastronomem Romanem Vaňkem. Naváže volně na Peklo na talíři.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Seznam.cz a Stream.cz jako součást nového Android boxu Evolveo

Věřit hlavně vlastnímu obsahu se nám vyplatilo. Našli jsme inspiraci, čas i peníze na další pořady, které dávají smysl. Věřím, že budou vyhovovat těm divákům, kteří si mezi pořady klasických televizí nevyberou. Myslím, že se můžeme hrdě prohlásit za tak trochu chytřejší televizi, konstatoval při příležitosti představení novinek jarního programového schématu manažer produktového týmu serveru Stream.cz Ladislav Veselý. Průměrný čas, který jeden člověk stráví sledováním pořadů na Streamu, se meziročně navýšil o čtyři a půl minuty.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: Seznam spustil vlastní aplikaci s televizním programem pro Android a iOS

A co chystá internetová televize pro své diváky dále? Svůj už šestý autorský pořad nazvaný Slavní neznámí poprvé představí ve čtvrtek 17. 4. Pavel Zuna. V pořadu se setkává s lidmi, kteří jsou špičkami ve svém oboru, ale běžná populace o nich doposud neví, prozradila mluvčí Seznamu Irena Zatloukalová a dodala: Fascinující shrnutí 38 let produktivního života Tomáše Bati pak naservírujeme divákům každou středu od 30. dubna. Pořad Tomáš Baťa v kostce vzniká na motivy stejnojmenné knihy Zdeňka Pokludy ve spolupráci s nakladatelstvím Kniha Zlín. Dalšími novinkami budou mimo jiné Au!toškola, Vychytávky nebo Restart života.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).