Hlavní navigace

Stream.cz k novému vzhledu přidává i rozšířený profesionální obsah

13. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Český videoportál Stream.cz oficiálně představil novinky, které si připravil pro své uživatele. Jednou z nich je i nový vzhled. Změna designu, která je mimochodem největší za naší tříletou historii, by měla uživatelům přinést větší komfort při prohlížení videí a větší atraktivitu celého prostředí. Uživatelé budou mít nově k dispozici videa ve formátu 16:9, tvrdí Miloš Petana, ředitel Stream.cz. Už dříve jsme vás informovali, že si Stream.cz jako domov pro svůj online archiv vybrala hudební…

Český videoportál Stream.cz oficiálně představil novinky, které si připravil pro své uživatele. Jednou z nich je i nový vzhled. Změna designu, která je mimochodem největší za naší tříletou historii, by měla uživatelům přinést větší komfort při prohlížení videí a větší atraktivitu celého prostředí. Uživatelé budou mít nově k dispozici videa ve formátu 16:9, tvrdí Miloš Petana, ředitel Stream.cz. Už dříve jsme vás informovali, že si Stream.cz jako domov pro svůj online archiv vybrala hudební televize Óčko. Chceme být na Internetu více vidět, ale nechtěli jsme experimentovat s vlastním řešením, vysvětlil spolupráci se Stream.cz Hynek Chudárek, výkonný ředitel televize Óčko.

KL22 hlasovani

Na Stream.cz má nyní svůj online archiv také televize Public, která zde hodlá nabídnout jedenáct svých nejpopulárnějších pořadů. Již loni spuštěný archiv televize Prima se dočkal rozšiření. Kromě nových pořadů se v něm objevují i některé starší kusy typu show Nikdo není dokonalý. Obsah portálu Stream.cz mají rozšířit také videoblogy hvězd showbyznysu. Jednou z prvních je zpěvačka Ewa Farna. V souvislosti s akcí Noc reklamožroutů, kterou pořádá Palace Cinemas, se na Stream.cz objeví také několik set nejzajímavějších reklam, které byly na světě v poslední době natočeny.

Původní tvorbu serveru Stream.cz rozšiřuje nový pořad Univerzita balení s bavičem Petrem Novotným. První nasazené díly už svou sledovaností přes 120 000 zhlédnutí dokázaly, že tento pořad by se mohl zařadit mezi vlajkové lodě vlastní tvorby Streamu jako jsou Fenomén, Bacha!, Nekecej! nebo Agáta a VIPky pipky, uvedl Petr Svoboda, programový ředitel serveru Stream.cz. Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.