Hlavní navigace

Internetová televize Stream.cz připravuje minibloky pro Primu Cool

31. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 5. 2010

Internetová televize Stream.cz a česká komerční dvojka Prima chystají spolupráci založenou na základě propagace kanálu Prima Cool. Serveru DigiZone.cz to řekl ředitel oblíbeného webového média Miloš Petana. Pokud jde o naši produkci pro televize, máme jakousi volnou dohodu s Primou, že by se na Primě Cool mohly v dohledné době objevit programové minibloky, které by byly složeny z námi vyrobených formátů, uvedl Petana.

Cloud23

Tento výrok použil ředitel Streamu v souvislosti s otázkou na možnou produkci pořadů pro klasické televize. Takový projekt existuje, nemá přesné časové kontury, ale víme o něm a myslíme na něj, upřesnil Miloš Petana. Spolupráce právě s Primou Cool není překvapujícím krokem. Kanál cílí především na mladé muže ve věku od 20 do 40 let, kteří moderní technologie často a rádi využívají. Prima Cool se za rok své existence u diváků zabydlela. Podle posledních průzkumů sledovanosti měl kanál podíl na týdenní divácích (share) okolo dvou až dvou a půl procent.

Rozhovor s Milošem Petanou, šéfem internetové televize Stream.cz, čtěte na DigiZone.cz zítra.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).